EnglishGermanCzech
Tel. +48 32 790 42 19         Email: biuro@trinitec.pl

General Industry

Pracujemy dla zakładów produkcyjnych z różnych branż przemysłowych z szeroko pojętego sektora General Industry. W Polsce do General Industry klasyfikujemy producentów dóbr powszechnego użytku, elementów, części i urządzeń, którzy funkcjonują poza branżą samochodową. Automatyzacja procesów w General Industry poprzez maszyny przemysłowe czy linie produkcyjne umożliwia podniesienie wydajności przedsiębiorstwa i standaryzację produkcji pod względem jakościowym i ilościowym.
Producenci stawiający na obecność nowoczesnych urządzeń przemysłowych, w tym maszyny prototypowe i specjalne, realizują podstawowe założenia filozofii Industry 4.0, jednocześnie inwestują w konkurencyjność swoich produktów.

Każdy nasz projekt, bez względu na to, dla jakiego Klienta jest wykonywany, realizowany jest z zachowaniem najwyższych standardów technicznych i standardów bezpieczeństwa. Jednocześnie zachowujemy ścisłą dyscyplinę kosztową, która umożliwia nam zaproponowanie realizacji zadania w atrakcyjnej cenie, z kalkulowanym zwrotem z inwestycji na poziomie 2, maksymalnie 3 lat.

● Nasze rozwiązania są sprawdzane w oprogramowaniu inżynierskim CAD oraz symulacyjnym jeszcze na etapie fazy ofertowej.
● W fazie projektowania weryfikujemy nasze projekty w oparciu o specjalistyczne algorytmy oprogramowania CAD / symulacyjnego, aby mieć pewność realizacji założeń projektu.
● Stanowiska, linie produkcyjne i maszyny przemysłowe, które dostarczamy naszym Klientom, montujemy i testujemy w naszym warsztacie montażowym przed wysyłką.

Instalacja urządzeń przemysłowych u Klienta końcowego realizowana jest przez Zespół doświadczonych
monterów, inżynierów automatyków i robotyków pod nadzorem kierownika projektu.
Całość realizacji dopełniają szkolenia personelu Klienta, dokumentacja oraz pełne wsparcie techniczne,
także po zakończeniu okresu gwarancyjnego.

Typowe realizacje dla naszych Klientów z branży General Industry to:

● Obsługa maszyn produkcyjnych, w tym załadunek i wyładunek elementów z maszyny, z wykorzystaniem robotów przemysłowych lub manipulatorów specjalistycznych, często z systemami wizyjnymi i układami pozycjonowania elementów przed lub po pobraniu.
● Stanowiska paletyzacji dla worków, kartonów i innych produktów, tworzone w oparciu o roboty paletyzujące.
● Stanowiska spawalnicze, zarówno zrobotyzowane jak i półautomatyczne, wraz z dokładnym pozycjonowaniem elementów do spawania, z projektowaniem i wykonawstwem przyrządów spawalniczych, zarówno ręcznych jak i zautomatyzowanych.
● Maszyny prototypowe i specjalne – w tym maszyny do cięcia 2D lub 3D, maszyny specjalne do montażu elementów, maszyny do wytłaczania komponentów, maszyny do obróbki termicznej, takiej jak wygrzewanie elementów z programowalnym czasem i energią, maszyny do klejenia precyzyjnego, maszyny do szlifowania.
● Wykonawstwo specjalistycznych układów magazynowania takich jak zautomatyzowane windy i magazynki, oczujnikowane regały.
● Systemy POKA – YOKE zabezpieczające np. linie produkcyjne przed załadowaniem błędnym produktem, w nieprawidłowy sposób czy przedostaniem się braków do produkcji gotowej na skutek błędów Operatora.
● Ogólnie pojęte urządzenia dla linii automatyki przemysłowej, w tym stanowiska zrobotyzowane do realizacji nietypowych procesów produkcyjnych.

Oprócz budowy stanowisk i maszyn jednocześnie świadczymy usługi w szerokim zakresie wsparcia dla
systemów automatyki, w tym:

● Wykonanie projektów i wykonanie instalacji automatyki przemysłowej.
● Wykonanie modernizacji sterowania.
● Usługi w zakresie programowania PLC.
● Usługi w zakresie programowania robotów przemysłowych.

Świadczymy także niezależne usługi w zakresie modernizacji i naprawy maszyn, jak również kompletnych linii produkcyjnych.

EnglishGermanCzech