EnglishGermanCzechItaly
Tel. +48 32 790 42 19         Email: biuro@trinitec.pl

Jesteś inżynierem projektantem, projektujesz w CAD?

Chciałbyś dołączyć do młodego i dynamicznego zespołu, z elastycznymi godzinami pracy, realizować ciekawe projekty automatyki przemysłowej i budować przyszłość firmy z możliwościami rozwoju, awansu i rozwoju działu w którym będziesz pracował?

Jeśli tak – skontaktuj się z nami!

Nasza firma – nasz zespół

Trinitec Sp. z o.o. działająca od lat w branży automatyki przemysłowej, świadczy różnorodne
usługi dla przemysłu w zakresie integracji i modernizacji linii oraz maszyn produkcyjnych.
Zgrany Zespół Inżynierski tworzy rozwiązania dla naszych Klientów od fazy koncepcyjnej,
przez projektowanie, po końcowe uruchomienie maszyn i urządzeń z zakresu innowacyjnych
systemów produkcyjnych dla przemysłu krajowego i zagranicznego.

Dołącz do nas!

Odpowiadając na zapotrzebowania na nasze usługi dla przemysłu, powiększamy nasz Zespół
o kolejne osoby m.in. na stanowisku inżynier projektant CAD.

Gwarantujemy ciekawą pracę w młodym dynamicznym zespole, elastyczne godziny pracy,
fajną atmosferę w pracy, realizację ciekawych projektów automatyki przemysłowej różnych
branż, możliwości rozwoju, szkoleń i kształcenia się oraz atrakcyjne wynagrodzenie.

Szczegóły oferty:

Inżynier projektant CAD
Miejsce pracy: Mikołów
Zatrudnienie: pełny etat

Zakres zadań – inżynier projektant CAD:

  • Opracowywanie szczegółowych rozwiązań konstrukcyjnych w zakresie przygotowywanych ofert oraz realizowanych projektów.
  • Opracowywanie projektów 3D oraz rysunków wykonawczych 2D
  • Praca w środowisku Autodesk Inventor
  • Realizacja projektów zgodnie z harmonogramem, standardami i założeniami technicznymi i innymi ustaleniami przyjętymi w umowach z klientem.
  • Nadzór inżynierski nad prowadzonymi projektami.
  • Dotrzymywanie terminów realizacji zadań.

Kandydat powinien spełniać, następujące wymagania:

  • Posiadać doświadczenie w środowisku Autodesk Inventor i/lub SolidWorks lub i/lub CATIA;
  • Posiadać doświadczenie w projektowaniu CAD – minimum 2 lata (warunek konieczny);
  • Posiadać wykształcenie wyższe techniczne – preferowany kierunek Mechanika i Budowa Maszyn;
  • Umiejętnie posługiwać się dokumentacją techniczną;
  • Znać język angielski w stopniu komunikatywnym;
  • Mieć pozytywne nastawienie do pracy;
  • Umieć dobrze organizować pracę własną;
  • Posiadać prawo jazdy kat. B;

Mile widziane:

  • Znajomość projektowania układów pneumatycznych
  • Znajomość oprogramowania Autocad / DraftSight
  • Posiadać wiedzę technologiczną z zakresu produkcji części mechanicznych (innymi słowy wiedzieć czy wykonany projekt jest możliwy do realizacji i przy wykorzystaniu jakich narzędzi / technologii obróbczych)

W zamian oferujemy:

  • Pracę przy ciekawych i innowacyjnych projektach;
  • Współpracę w doświadczonym zespole inżynierskim opartą na zasadzie partnerstwa i wzajemnego szacunku;
  • Bogaty system szkoleniowy;
  • Realny wpływ na wybór kierunku rozwoju kariery zawodowej;
  • Przejrzyste warunki zatrudnienia i umowę o pracę;
  • Przejrzysty system premiowy;
  • Niezbędne narzędzia do pracy;
  • Benefity socjalne (m.in. ubezpieczenie, opieka medyczna).

Jeśli jesteś zainteresowany Naszą ofertą, będzie Nam bardzo miło się z Tobą spotkać.
Zachęcamy do przesyłania aplikacji korzystając z przycisku do aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Trinitec Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych
osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Informujemy, że Administratorem danych jest Trinitec Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Domaniewskiej 37 lok. 2.43. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.